© 2001-2018

PYRLANDIA BOOGIE

ANNA BENETURSKA

webmaster Marcin Michalak

Pyrlandia Boogie Anna Beneturska

Jesteśmy Pierwszą Profesjonalną Spadochronową Strefą Zrzutu w Polsce. Działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Od początku istnienia skaczemy z wysokości 4000 metrów wykorzystując do tego celu nowoczesne turbośmigłowe samoloty. W roku 2011 otworzyliśmy Ośrodek Szkolenia Lotniczego. Szkolimy do licencji turystycznych i zawodowych, śmigłowcowych oraz samolotowych, jak również do uprawnień instruktorskich.

Operujemy z ogromnego, bezpiecznego lotniska, położonego z dala od zabudowań miejskich oraz większych przeszkód naturalnych. Dysponujemy bogatym zapleczem, w tym wygodnymi miejscami do spania, polem namiotowym, dużą restauracją z drink-barem i dyskoteką, 2 krytymi układalniami (ogrzewanymi zimą), bezpiecznym parkingiem dla kilkudziesięciu samochodów. Pyrlandia Boogie prowadzi swoją działalność przez cały rok!

Lotniskiem bazowym naszego Ośrodka Szkolenia Lotniczego jest lotnisko EPOM Michałków koło Ostrowa Wielkopolskiego. Posiadamy nowoczesny, ogrzewany zimą hangar oraz własną stację paliw z dwukomorowym zbiornikiem mieszczącym dwa gatunki paliwa lotniczego JET A1 oraz AVGAS 100LL. Wszystkie statki powietrzne serwisowane są w certyfikowanych stacjach obsługi.

 
X
Password:
Wrong password.